Regeneracja turbosprężarek Bielsko-Biała

MENU
tel. 605 607 702
Poniedziałek - piątek
od 8 do 16, soboty od 10 do 14.
W niedzielę i święta nieczynne.
Gwarancja 24 m-ce

Regeneracja turbosprężarek Bielsko-BiałaD
ługa żywotność podzespołu to kluczowy czynnik, na który zwracają uwagę kierowcy chcący wykonać usługę, jaką jest regeneracja turbosprężarki samochodowej. Oczywiście jest to w pełni zrozumiałe, gdyż każdy kierowca wydając swoje pieniądze oczekuje tego, że usługa w odniesieniu do turbiny zostanie wykonana w sposób profesjonalny i rzetelny, a także zgodny ze sztuką.

Nikt nie chce tego, aby po wykonanej regeneracji i naprawie dosy
ć szybko okazało się, że podzespół wymaga ponownej interwencji specjalistów. Niestety może zdarzyć się tak, w przypadku, gdy zbyt pochopnie wybierzemy warsztat realizujący tę właśnie usługę. Należy zwrócić przede wszystkim uwagę na okres działalności firmy realizującej naprawę, opinie innych kierowców, a także sam sposób realizacji naprawy.

Wyeksploatowane elementy turbosprężarek

zużyte łożysko turbiny
uszkodzone łopatki wirnika turbosprężarki
ocena stanu turbosprężarki przed regeneracją
zanieczyszczony kanał dolotu w turbosprężarce
Z całą pewnością powinniśmy unikać takich zakładów, które zaproponują nam turbosprężarkę na tak zwaną wymianę. Będzie to wynikało z fundamentalnej niewiedzy takiego warsztatu. Otóż każda turbina ulega uszkodzeniu na skutek działania czynników zewnętrznych. Jeżeli uszkodzoną turbosprężarkę zastąpimy podzespołem nawet fabrycznie nowy i nie usuniemy jednocześnie przyczyny, dla których turbina uległa uszkodzeniu, to istnieje bardzo wysokie ryzyko tego, że nowy podzespół również szybko ulegnie zepsuciu.

My nie proponujemy podzespo
łów na wymianę, lecz tylko i wyłącznie możemy zregenerować Twoją turbinę. Z szacunku dla kieszeni Klienta przyjęliśmy taką zasadę na samym początku naszej działalności. Dzięki temu współpracujemy nie tylko z kierowcami indywidualnymi, ale również warsztatami samochodowymi, korporacjami, a także autoryzowanymi serwisami znanych w naszym kraju marek. Jeżeli po wykonanej diagnostyce okaże się, że regeneracja turbosprężarki samochodowej będzie konieczna zachęcamy do kontaktu z naszym zakładem w celu poznania dalszych szczegółów.

Prace podczas regeneracji turbosprężarek

montaż turbosprężarki po regeneracji
stanowisko wyważania wirnika turbosprężarki
obudowa turbosprężarki
stanowisko wyważarki turbosprężarek
Dlaczego długa żywotność zregenerowanej turbosprężarki jest istotna?

- masz poczucie bezpieczeństwa po dobrze wykonanej naprawie,
- przez bardzo długi okres czasu nie musisz martwić się stanem takiej turbiny,
- raz wydane pieniądze rozwiązują problem,
- dla długiej żywotności turbiny musisz pamiętać o właściwym sposobie użytkowania auta.
tel. 605 607 702
Aquaress - 2015