Regeneracja turbosprężarek Bytom

MENU
tel. 605 607 702
Poniedziałek - piątek
od 8 do 16, soboty od 10 do 14.
W niedzielę i święta nieczynne.
Gwarancja 24 m-ce

Regeneracja turbosprężarek BytomUdzielana gwarancja i jej warunki są dosyć istotnym elementem, na który zwracają uwagę wszyscy kierowcy, dla których

regeneracja turbosprężarki

samochodowej stanowi ewentualną formę rozwiązania problemu z układem turbodoładowania. W przypadku naszego zakładu centralnego kwestia gwarancji wygląda w sposób jasny i przejrzysty. Fundamentalnym warunkiem jej istnienia jest konieczność zrealizowania czynności wskazanych w naszym raporcie diagnostycznym.

Otóż w każdym przypadku turbosprężarka ulega uszkodzeniu na skutek działania różnego rodzaju czynników zewnętrznych tkwiących po stronie silnika lub jego osprzętu. W każdym przypadku trafiającej do nas turbiny w pierwszej kolejności wykonujemy diagnostykę i ocenę, co doprowadziło do uszkodzenia turbosprężarki. W dalszej kolejności wykonywane są czynności regeneracyjne w odniesieniu do tego podzespołu.

Wyeksploatowane elementy turbosprężarek

zużyte łożysko turbiny
uszkodzone łopatki wirnika turbosprężarki
ocena stanu turbosprężarki przed regeneracją
zanieczyszczony kanał dolotu w turbosprężarce
Finalnie każdy nasz odbiorca oprócz zregenerowanej turbosprężarki otrzymuje raport diagnostyczny z zaleceniami wykonania napraw. Jeżeli kierowca zlekceważy nasze zalecenia i zamontuje zregenerowaną turbosprężarkę do samochodu posiadającego różnego rodzaju usterki wpływające na uszkodzenie turbosprężarki, to rzeczą całkowicie naturalną i oczywistą jest fakt, że gwarancja nie będzie obejmowała powstania kolejnej usterki turbiny. Jedynie wyeliminowanie wspomnianych w raporcie diagnostycznym niedomagań po stronie silnika lub jego osprzętu będzie skutkowało istnieniem gwarancji.

Nasze podejście jest chyba całkowicie zrozumiałe i oczywiste dla każdego kierowcy. Jeżeli jednak uważasz inaczej, to zachęcamy do znalezienia sobie innego zakładu mogącego naprawić Twoją turbinę. Jeżeli akceptujesz nasze warunki w zakresie gwarancji i chcesz, aby to nasz zakład wykonał regenerację turbosprężarki samochodowej Twojego auta, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami pod podanym na stronie numerem telefonu.

Prace podczas regeneracji turbosprężarek

montaż turbosprężarki po regeneracji
stanowisko wyważania wirnika turbosprężarki
obudowa turbosprężarki
stanowisko wyważarki turbosprężarek
Czy udzielamy gwarancji?

- odpowiedź na to pytanie jest oczywista - udzielamy,
- gwarancja nie obejmuje limitu przejechanych kilometrów,
- możesz jeździć ile zechcesz, a gwarancja obowiązuje,
- musisz jednak usunąć przyczyny usterki,
- pomoże Ci w tym raport diagnostyczny, który otrzymasz od nas bezpłatnie.
tel. 605 607 702
Aquaress - 2015