Regeneracja turbosprężarek Częstochowa

MENU
tel. 605 607 702
Poniedziałek - piątek
od 8 do 16, soboty od 10 do 14.
W niedzielę i święta nieczynne.
Gwarancja 24 m-ce

Regeneracja turbosprężarek CzęstochowaZastosowanie w konstrukcji samochodów układu turbodoładowania ma swoją bardzo długą historię. Na skutek różnego rodzaju czynników regeneracja turbiny samochodowej jest usługą dosyć często wykonywaną i zamawiana przez naszych Odbiorców. Zadaniem i rolą każdej turbiny jest dokonanie kompresji powietrza zanim trafi ono do cylindrów i weźmie udział w procesie spalania. Dzięki skompresowaniu powietrza efektywność zamiany składników procesu spalania i zamiany ich na energię radykalnie wzrasta.

Dzięki temu z mniejszej pojemności silnika możemy uzyskać wyższą moc. Szczególnie w dzisiejszych czasach i okresie, gdy ekologia stanowi istotny element brany pod uwagę przez konstruktorów silników samochodowych, zastosowanie turbosprężarek nabiera na znaczeniu.

Wyeksploatowane elementy turbosprężarek

zużyte łożysko turbiny
uszkodzone łopatki wirnika turbosprężarki
ocena stanu turbosprężarki przed regeneracją
zanieczyszczony kanał dolotu w turbosprężarce
Wiele lat temu turbiny były stosowane wyłącznie w samochodach sportowych w celu zwiększenia ich osiągów i poprawy parametrów. Współcześnie turbiny są wykorzystywane nie tylko w samochodach sportowych i osobowych, ale również praktycznie w każdym silniku spalinowym i w silniku diesla. Różnego rodzaju niedomagania w pracy turbiny będą objawiały się utratą mocy, nienaturalnymi odgłosami, intensywnym kolorem spalin oraz zwiększoną konsumpcją oleju silnikowego.

Dostrzeżenie tych objawów powinno każdego racjonalnie myślącego kierowcę skłonić do wizyty w warsztacie w celu wykonania diagnostyki. Jeżeli okaże się, że regeneracja turbiny samochodowej będzie konieczna zachęcamy do kontaktu z naszym zakładem w celu umówienia się na wykonanie tej właśnie usługi.

Prace podczas regeneracji turbosprężarek

montaż turbosprężarki po regeneracji
stanowisko wyważania wirnika turbosprężarki
obudowa turbosprężarki
stanowisko wyważarki turbosprężarek
Dlaczego wybrać nas?

- wieloletnie doświadczenie,
- wykwalifikowani pracownicy,
- części zamiennej renomowanych producentów,
- specjalistyczny park maszynowy,
- bezpłatny raport diagnostyczny.
tel. 605 607 702
Aquaress - 2015