Regeneracja turbosprężarek Rybnik

MENU
tel. 605 607 702
Poniedziałek - piątek
od 8 do 16, soboty od 10 do 14.
W niedzielę i święta nieczynne.
Gwarancja 24 m-ce

Regeneracja turbosprężarek RybnikSzybka naprawa podzespo
łów to dla większości kierowców, których decyzja zmierza do wykonania usługi, którą jest regeneracja turbosprężarki samochodowej stanowi kluczowy czynnik przy wyborze wykonawcy takiej usługi. Z reguły każdemu kierowcy zależy na tym, aby jego samochód był wyłączony z ruchu przez jak najkrótszy okres czasu. Szczególnie w przypadku samochodów służbowych tendencja taka jest zauważalna. W zależności od przyjętego wariantu naprawy możemy tak zorganizować wszystkie działania i zabiegi, aby samochód w warsztacie na czas regeneracji turbiny spędził jak najkrótszy okres.

Oczywi
ście wiąże się to z różnego rodzaju ograniczeniami i trzeba pamiętać o tym, że każdy przypadek i usterka są inne. Z tej właśnie przyczyny kluczowym elementem będzie zawsze kontakt z naszymi specjalistami w przypadku, gdy regeneracja turbosprężarki będzie konieczna.

Wyeksploatowane elementy turbosprężarek

zużyte łożysko turbiny
uszkodzone łopatki wirnika turbosprężarki
ocena stanu turbosprężarki przed regeneracją
zanieczyszczony kanał dolotu w turbosprężarce
Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem pomogą wybrać najbardziej optymalny sposób realizacji usługi, czego skutkiem będzie minimalny czas wyłączenia auta z ruchu. Warto jest także pamiętać o wcześniejszym wykonaniu diagnostyki i testów mających na celu odpowiedzieć na pytanie, czy turbina rzeczywiście wymaga interwencji specjalistów.

Mo
że okazać się, że to zupełnie inne podzespoły sąźródłem obserwowanych nienaturalnych objawów. Jeżeli jednak okaże się, że regeneracja turbosprężarki będzie rzeczywiście konieczna zapraszamy do kontaktu z naszym zakładem w celu ustalenia wszelkich szczegółów potencjalnej naprawy.

Prace podczas regeneracji turbosprężarek

montaż turbosprężarki po regeneracji
stanowisko wyważania wirnika turbosprężarki
obudowa turbosprężarki
stanowisko wyważarki turbosprężarek
Oferujemy krótki czas realizacji naprawy

- większość kierowców oczekuje szybkiej realizacji usługi,
- auto z ruchu jest wyłączone jedynie przez krótki okres,
- w szczególności doceniają to posiadacze aut wykorzystywanych w działalności gospodarczej.
tel. 605 607 702
Aquaress - 2015