Regeneracja turbosprężarek Tarnowskie Góry

MENU
tel. 605 607 702
Poniedziałek - piątek
od 8 do 16, soboty od 10 do 14.
W niedzielę i święta nieczynne.
Gwarancja 24 m-ce

Regeneracja turbosprężarek Tarnowskie GóryNasz zak
ład to wyspecjalizowana placówka działająca w branży motoryzacyjnej od bardzo długiego okresu czasu. Regeneracja turbiny

samochodowej, to jedna z wielu proponowanych przez nas usług. Oprócz tego, na bazie naszego wieloletniego doświadczenia, parku maszynowego, a także zatrudniania wysokiej klasy specjalistów możemy zaoferować możliwość zregenerowania kilku innych ważnych komponentów w aucie. Są to przede wszystkim układy sprzęgła w postaci kół dwumasowych lub konwerterów. Elementy te występują odpowiednio w samochodach posiadających manualną i automatyczną skrzynią biegów. Oprócz tego możemy pomóc w zakresie układów kierowniczych poprzez zregenerowanie maglownicy, czyli przekładni kierowniczej. Elementy te występują w każdym samochodzie, bez względu na markę, model, sposób przeniesienie napędu, czy jakiekolwiek inne kryterium. Powoduje, że usługa ta jest równie popularna, co regeneracja turbin. W przypadku dostrzeżenia jakichkolwiek negatywnych objawów dobrą praktyką jestem wizyta w warsztacie samochodowym i diagnostyka zaobserwowanych usterek.

Wyeksploatowane elementy turbosprężarek

zużyte łożysko turbiny
uszkodzone łopatki wirnika turbosprężarki
ocena stanu turbosprężarki przed regeneracją
zanieczyszczony kanał dolotu w turbosprężarce
Jeśli posiadasz warsztat, w którym serwisujesz regularnie auto możesz tam właśnie wykonać te czynności i prace. Jeśli jednak zaufanego mechanika nie posiadasz, możemy zaproponować wizytę w którymś z naszych warsztatów partnerskich w pobliżu miejsca zamieszkania. Niewątpliwym plusem takiego rozwiązania będzie brak konieczności jeżdżenia gdziekolwiek i szukania odpowiedniego specjalisty. W warsztacie takim będzie można wykonać diagnostykę dowolnego podzespołu na potrzeby wykonania ewentualnych czynności regeneracyjnych. Gdy po wykonaniu specjalistycznych testów i kontroli okaże się, że regeneracja turbiny samochodowej będzie konieczna zachęcamy do kontaktu z nami w celu poznania szczegółów naszej oferty.

Prace podczas regeneracji turbosprężarek

montaż turbosprężarki po regeneracji
stanowisko wyważania wirnika turbosprężarki
obudowa turbosprężarki
stanowisko wyważarki turbosprężarek
Oferujemy krótki czas realizacji naprawy

- większość kierowców oczekuje szybkiej realizacji usługi,
- auto z ruchu jest wyłączone jedynie przez krótki okres,
- w szczególności doceniają to posiadacze aut wykorzystywanych w działalności gospodarczej.
tel. 605 607 702
Aquaress - 2015